Tel : (312) 319 10 05              Mail : bilgi@agestec.com

Bilişim teknolojileri gün geçtikçe daha da önemle hale gelmektedir. Bir işletmenin personeli olmadan işlemesinin mümkün olmayacağı gibi IT altyapısı olmadan da işlemesi düşünülemez.Tüm iş sektörleri için rekabetten yönetimsel ihtiyaçların karşılanmasında Bilişim Teknolojileri anahtar rol oynamaktadır.

BT sektörüne olan talep artışı beraberinde bu sektörün çok büyümesine yol açmış ve son kullanıcılar, işletmeleri için hangi seçimin doğru yada yanlış olduğununun kararını vermekte zorlanmaktadırlar.

Bilişim Hizmetleri bu noktada vermiş olduğumuz hizmetler ile müşterilerini bilgi kirliliğinden oluşan karasızlıklarına yardımcı olmayı ve onları doğru yöne çekmeyi hedeflemektedir.

Sunucu Çözümleri

Bilgisayar ağlarında, ağ bileşenlerinin erişebileceği kurulumlarımız müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre yapılandırılarak teslim edilmektedir.

Yedekleme Çözümleri

Dijital ortamlarda oluşturulan verilerin arşivlenmesi, depolanması iş sürekliliğinin sağlanması ve bilgiye hızlı erişim artık pek çok kurum için hayati önem taşıyor.

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik bir ürün değil, bir süreçtir. Bir ürün gibi alıp, basit bir şekilde mevcut sisteminize ekleyemezsiniz. Sistemin maruz kalabileceği tehditleri anlamanız

Network Çözümleri

Uzman Network mühendisi kadromuz, gerek müşteri tarafından iletilebilecek problem bildirimlerine 7/24 standardı ile destek hizmeti vermektedir.

Sanallaştırma

Sanallaştırma çözümleriyle hayata geçirdiği projelerde, hem maliyetlerde büyük tasarruf elde edilmesine hem de donanıma duyulan ihtiyacı azaltarak yer ve enerji kazancına yardımcı oluyor…

Bakım Destek

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, Yazılım, Network Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun…

Ticari Yazılım

Genel olarak ticari yazılımlar firma yöneticilerinin verilere dayalı karar alma, verilen kararların takibi, yapılan işlerin, varsa bayilerin ya da şubelerin denetlenmesi, tedarik ağının hızı gibi..

Web Yazılım

Bizim için web tasarım firmanızın, kurumunuzun, şahsınızın imajını, misyonunu ve vizyonunu yansıtan bir tanıtım yoludur. Bu tanıtım yönteminin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde…

Top