Tel : (312) 319 10 05              Mail : bilgi@agestec.com

Hakkımızda

Tescil-tr Bilişim Hizmetleri taşıdığı sorumlulukla çalışma prensibi dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak üzerine kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. İşiniz için doğru seçimi verdiniz. Her şeyden önemlisi kaliteli malzeme ve üstün hizmet anlayışı ile en son teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Bilişim Hizmetleri olarak sunucu kurulumları servis ve bakımı , masaüstü veya notbook ( Leptop ) bilgisayar satış bakım onarım hizmetleri, Kurumsal kimlik uygulamaları, grafikerlik tasarım, data kurtarma da her türlü medya cihazı (harddisk,flashdisk,ssd disk,raid sunucu,kamera) veri kurtarma hizmetleri , web tasarım, network kurulum ve network güvenlik çözümlerine kadar uzanan geniş bir yelpaze de kullanılan malzemeler ve ürünler konusunda da sonsuz seçenek sunmaktayız.

Deneyim ve tecrübelerimizle sabit kalmayıp her geçen gün kendini yenileyen “BİLİŞİM” sektörüne yıllardır ayak uydurup, yenilikleri müşterilerimizle paylaşmaktayız. Sizde “Tescil-tr” ile “önde olmanın yolu“nu tercih edebilirsiniz…

Top