Tel : (312) 319 10 05 Mail : I bilgi@agestec.co

Server-banner-1

System Server Solutions

Kurumların ana hizmet alanlarındaki başarısını ve verimliliğini belirleyen faktörlerin başında, BT altyapılarının tüm katmanlarının bütünleşik ve süreklilik ilkesine bağlı olarak çalışması gelmektedir.

bilisim-banner

Network Security Solutions

Network çözümlerinde sadece müşteri ihtiyacına yönelik uygun ekipmanın belirlenip kurulması değil, sağlanan ürün ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaçların belirlenmesi aşamasında da yanındayız.

web-design-services

Web desing

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, accessible, kurumsal ve kişisel kimliğinize değer katabilecek yapıda internet ortamında kendini ifade edebilmesi için yapılan bir sanattır.

computing-2

IT Services

Sadece işletmeniz için değil, kullanıcılarınız için özel destek hizmeti ile yanınızdayız

it

Maintenance and Repair Services

Artan internet ve bilgi teknoloji kullanımı, beraberinde karışık ve kompleks sistemlere uçtan uca hakim olma gereksinimini de getirmektedir.

veri kurtarma

Veri kurtarma

Her türlü ortam, data kurtarma işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi hizmetleri vermekteyiz.

computer fix

Computer Maintenance and Support Services

Enterprise Maintenance Agreement, According to the agreement, any time of day or hours in, Computer Hardware, Software, Network Computer Peripherals any problem occurs or does not occur with any problems, an interference with the entire system, elimination of problems, It covers all of the services necessary measures are taken.

Web design

Web Design Seo Services

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, accessible, kurumsal ve kişisel kimliğinize değer katabilecek yapıda internet ortamında kendini ifade edebilmesi için yapılan bir sanattır. web design agency, unique, distinguished, relevant, It makes corresponding to their current web design trends.Large and small scale companies Web design, software, search engine optimization

veri kurtarma

Network Security Services

Teknoloji ve Hizmet sağlayıcı bir firma olarak TESCİL-TR BİLİSİM HİZMETLERİ, Cisco, Fortinet, Cyberoam, Sophos firewall in network solutions not only determined to establish the appropriate equipment for customer needs, providing products and consulting services to determine the needs of step,Founded Wan ( Wide Area Network), ROLLING (Local Area Network) (Wired or wireless)

network-services

virtualization (server) solutions

IT Services , In projects implemented with virtualization solutions, as well as to obtain great savings in both cost and energy savings are helping to place reducing the need for hardware. Your server virtualization and management of your server resources very efficiently kullanılmasıdır.biliş Services Virtualization Solutions the fastest way is to meet the needs of.

Top