Tel : (312) 319 10 05 Post : ich bilgi@agestec.co~~V

Server-Banner-1

Sistem Sunucu Çözümleri

Kurumların ana hizmet alanlarındaki başarısını ve verimliliğini belirleyen faktörlerin başında, BT altyapılarının tüm katmanlarının bütünleşik ve süreklilik ilkesine bağlı olarak çalışması gelmektedir.

Bilisim-Banner

Network Güvenlik Çözümleri

Network çözümlerinde sadece müşteri ihtiyacına yönelik uygun ekipmanın belirlenip kurulması değil, sağlanan ürün ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaçların belirlenmesi aşamasında da yanındayız.

Web-Design-Dienstleistungen

Web Tasarım Hizmetleri

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, zugänglich, kurumsal ve kişisel kimliğinize değer katabilecek yapıda internet ortamında kendini ifade edebilmesi için yapılan bir sanattır.

computing-2

IT-Dienstleistungen

Sadece işletmeniz için değil, kullanıcılarınız için özel destek hizmeti ile yanınızdayız

ich bilis

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Artan internet ve bilgi teknoloji kullanımı, beraberinde karışık ve kompleks sistemlere uçtan uca hakim olma gereksinimini de getirmektedir.

veri kurtarma

Veri kurtarma

Her türlü ortam, data kurtarma işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi hizmetleri vermekteyiz.

Computer-Reparatur

Computer-Wartung und Support Services

Enterprise-Wartungsvertrag, Gemäß der Vereinbarung, zu jeder Tageszeit oder Stunden in, Computer-Hardware, Software, Netzwerk-Computer-Peripheriegeräte ein Problem auftritt oder nicht auftritt, bei allen Problemen, ein Eingriff in das Gesamtsystem, Beseitigung der Probleme, Es umfasst alle Leistungen notwendigen Maßnahmen ergriffen werden.

Web-Design

Web Design SEO-Dienstleistungen

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, zugänglich, kurumsal ve kişisel kimliğinize değer katabilecek yapıda internet ortamında kendini ifade edebilmesi için yapılan bir sanattır. Web-Design-Agentur, einzigartig, exklusiv, relevant, Es macht entsprechend ihrer aktuellen Web-Design-Trends.Große und kleine Unternehmen Web-Design, Software, Suchmaschinen-Optimierung

veri kurtarma

Network Security Services

Teknoloji ve Hizmet sağlayıcı bir firma olarak TESCİL-TR BİLİSİM HİZMETLERİ, Cisco, Fortinet, Cyberoam, Sophos Client Firewall in Netzwerklösungen nicht nur die entsprechende Ausrüstung für die Kundenbedürfnisse zu etablieren bestimmt, Bereitstellung von Produkten und Beratungsdienstleistungen auf die Bedürfnisse der Schritt zu bestimmen,gegründet Wan ( Wide Area Network), LAN (Local Area Network) (Drahtgebunden oder drahtlos)

Netzwerk-Dienste

Virtualisierung (Server) Lösungen

IT-Dienstleistungen , In Projekten mit Virtualisierungslösungen implementiert, sowie große Einsparungen bei Kosten und Energieeinsparungen zu erhalten helfen, die Notwendigkeit für Hardware zu platzieren reduzieren. Ihre Server-Virtualisierung und Verwaltung von Serverressourcen sehr effizient kullanılmasıdır.biliş Dienstleistungen Virtualisierungslösungen der schnellste Weg, um die Bedürfnisse zu erfüllen, ist der.

Top