Tel : (0312) 319 10 05 Mail : bilgi@agestec.com

تصميم-خدمات الويب

Web Tasarım Hizmetleri

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, erişilebilir, kurumsal ve kişisel kimliğinize değer katabilecek yapıda internet ortamında kendini ifade edebilmesi için yapılan bir sanattır.

الحوسبة 2

Bilişim Hizmetleri

Sadece işletmeniz için değil, kullanıcılarınız için özel destek hizmeti ile yanınızdayız

أنا بيليس

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Artan internet ve bilgi teknoloji kullanımı, beraberinde karışık ve kompleks sistemlere uçtan uca hakim olma gereksinimini de getirmektedir.

خادم راية-1

Sistem Sunucu Çözümleri

Kurumların ana hizmet alanlarındaki başarısını ve verimliliğini belirleyen faktörlerin başında, BT altyapılarının tüm katmanlarının bütünleşik ve süreklilik ilkesine bağlı olarak çalışması gelmektedir.

bilisim راية

Network Güvenlik Çözümleri

Network çözümlerinde sadece müşteri ihtiyacına yönelik uygun ekipmanın belirlenip kurulması değil, sağlanan ürün ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaçların belirlenmesi aşamasında da yanındayız.

veri kurtarma

Veri kurtarma

Her türlü ortam, data kurtarma işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi hizmetleri vermekteyiz.

الكمبيوتر إصلاح

Bilgisayar Bakım Destek Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, Yazılım, Network Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, tüm sisteme müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerin tamamını kapsar.

web tasarım

Web Tasarım Seo Hizmetleri

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, erişilebilir, kurumsal ve kişisel kimliğinize değer katabilecek yapıda internet ortamında kendini ifade edebilmesi için yapılan bir sanattır. web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.Büyük ve küçük ölçekte şirketlere web tasarım, yazılım, arama motoru optimizasyonu

veri kurtarma

Network Güvenlik Hizmetleri

Teknoloji ve Hizmet sağlayıcı bir firma olarak TESCİL-TR BİLİSİM HİZMETLERİ, Cisco, Fortinet, Cyberoam, Sophos Güvenlik duvarı network çözümlerinde sadece müşteri ihtiyacına yönelik uygun ekipmanın belirlenip kurulması değil, sağlanan ürün ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaçların belirlenmesi aşamasından,kurulan WAN ( Geniş Alan Ağı), LAN (Yerel Alan Ağı) (Kablolu veya kablosuz)

الخدمات الشبكة

Sanallaştırma (Sunucu) Çözümleri

Bilişim Hizmetleri , sanallaştırma çözümleriyle hayata geçirdiği projelerde, hem maliyetlerde büyük tasarruf elde edilmesine hem de donanıma duyulan ihtiyacı azaltarak yer ve enerji kazancına yardımcı oluyor. Sanallaştırma sunucu yönetiminizin ve sunucu kaynaklarınızın çok verimli bir şekilde kullanılmasıdır.Bilişim Hizmetleri Sanallaştırma Çözümleri ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaktır.

Top